Tyvek / prezentacja produktów

Prezentacja produktów marki Tyvek, przeprowadzona firmę DuPont cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród dekarzy, którzy pojawili się wczoraj w naszym Stowarzyszeniu. Omówienie właściwości paroprzepuszczalnych, zastosowań, unikalnej włóknistej struktury oraz całej gamy produktów lidera wśród folii dachowych, stanowiła doskonałą okazję do zapoznania się z tą marką. Spotkania z producentami materiałów dachowych, sprzętu, które cyklicznie organizujemy, dają możliwość nie tylko bliższego poznania produktu, rozmowy z technologami, specjalistami, którzy prezentują dany materiał, ale również wymiany doświadczeń wśród samych dekarzy.

Zapraszamy do udziału w następnych szkoleniach i prezentacjach, a poniżej krótka fotorelacja ze spotkania oraz materiały prasowe Tyvek.

Membrany paroprzepuszczalne odgrywają kluczową rolę w ochronie budynków i mieszkańców przed czynnikami atmosferycznymi. Zastosowanie dobrego rozwiązania takiego jak DuPont™ Tyvek® może pomóc w zapewnieniu długotrwałej ochrony budowlanej – a przy tym zapewnia spokój ducha.

Oprócz poprawy efektywności energetycznej, membrana dachowa Tyvek® zapewnia długotrwałą ochronę przed wieloma zagrożeniami dla integralności budynku, w tym kondensacją i przenikaniem wody oraz powietrza. Nasze najbardziej nowatorskie produkty idą nawet dalej: dzięki dodaniu trudnopalności do listy sprawdzonych zalet, membrana epdm Tyvek® jeszcze lepiej chroni budynki i ich mieszkańców.

Jako dodatkowa warstwa izolacyjna, membrana paroprzepuszczalna® ma niezwykle trwałą warstwę funkcjonalną, która jest 6 do 8 razy grubsza niż w przypadku większości produktów wielowarstwowych. Ta warstwa jest wykonana z polietylenu stabilizowanego termicznie (PE), aby zapewnić niezawodną, długotrwałą skuteczność i odporność na działanie promieniowania UV/ciepła – przy czym inne membrany oddychające nie zawsze mogą to zagwarantować.

Tajemnica leży w unikalnej strukturze jednowarstwowej: Membrana paroprzepuszczalna Tyvek® zbudowana jest z milionów splątanych mikrowłókien, które zapewniają paroprzepuszczalność przy zachowaniu wodoszczelności.

Dowiedz się więcej o wyjątkowości membran Tyvek®

Oddychająca membrana dachowa Tyvek® jest wszechstronna, lekka, łatwa w instalacji i objęta 10-letnią gwarancją firmy DuPont.