Polskie Stowarzyszenie Dekarzy – Oddział w Białymstoku

O Fundacji

20 sierpnia na II Rodzinnym Pikniku Dekarskim licytowaliśmy przedmioty na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku, prowadzonym przez Fundację Pomóż im. Na Facebooku tak pięknie o tym napisali:

Fundacja „Pomóż Im” Hospicjum dla Dzieci

23 sierpnia o 19:45

Od lat powtarzamy, że dom jest najlepszym miejscem dla ciężko chorych dzieci.

A czym byłby dom bez solidnego dachu? O tym najlepiej wiedzą podlascy Dekarze z Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy Oddział Podlaski w Białymstoku.

Już po raz drugi postanowili dołożyć swoją „cegiełkę” (choć w tym wypadku bardziej dachówkę) do funkcjonowania Domowego Hospicjum dla Dzieci.

II Rodzinny Piknik Dekarzy, który odbył się w minioną sobotę w Parku Rozrywki FastPark to doskonałe połączenie integracji, zabawy, wymiany doświadczeń, a wszystko to przyprawione nutą czynienia dobra – taki przepis nie mógł się nie sprawdzić.

Podczas pikniku, a dokładnie charytatywnej licytacji zebrano bowiem niebagatelną sumę 19627,99 zł i tu należą się ogromne podziękowania wszystkim! Organizatorom jak również licytującym i darczyńcom, którzy ofiarowali przedmioty na licytację

Zatem dziękujemy z całego serca:

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Oddział Podlaski w Białymstoku Hanbud

Dach Holding Dachy Podlasia Roto Okna Dachowe VELUX

@GrupaDekarska BogdanKalinowski Ruukki Dachy PREFA Mag-Bud Dachy

@FakroGroup #PREBENA SPAX BMI Polska Dakea Budmat

Blachy Pruszyński MetalMax Białystok Tysiąclecia Toolco – produkcja akcesoriów opakowaniowych i dachowych, wyroby z drutu CREATON Polska Pan Jan Olizarowicz Pan Hubert Piotrowski

Zaglądajcie na Fcb na profil Fundacji, udostępniajcie posty Fundacji, lajkujcie i wspierajcie w każdy możliwy sposób ich działania. Bądźmy razem z dziećmi cierpiącymi i ich rodzinami. Dobro wraca, a obojętność zabija. Licytacja na Pikniku pokazała, że stać nas na dobro, że nie jesteśmy obojętni wobec potrzebujących. I tak trzymać!

Więcej
aktualności