Polskie Stowarzyszenie Dekarzy – Oddział w Białymstoku

II RODZINNY PIKNIK DEKARSKI

Tak było w ubiegłym roku.

W tym roku zapraszamy znowu wszystkich dekarzy z naszego regionu na drugi już Rodzinny Piknik Dekarski w najbliższą sobotę, 20 sierpnia, od godziny 11.00. Atrakcji nie zabraknie, nowości z branży dekarskiej również. Oprócz naszych stałych Sponsorów gościć będziemy firmy wystawiające po raz pierwszy na naszym terenie swoje produkty. Jakie? To już trzeba przyjść i zobaczyć. Oprócz Wystawców: Producentów i Hurtowników będzie można zobaczyć to, co osiągnęli nasi najstarsi stażem członkowskim dekarze – czyli m. in. narzędzia dla dekarzy i cieśli, jak również obejrzeć model dachu wykonany przez dekarzy, którzy są członkami PSD od niedawna. I starsi i młodsi (stażem i wiekiem) dekarze są dowodem na to, że nasze Stowarzyszenie jest potrzebne, a bycie członkiem PSD jest korzystne, nawet jeśli jest niewymierne. Razem możemy naprawdę więcej!!!

Możemy również nieść pomoc potrzebującym, dlatego podczas Pikniku będziemy licytować różne przedmioty podarowane przez Wystawców i innych darczyńców – na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Każdy może coś przynieść i każdy może też licytować. Zbierzmy jak najwięcej grosza dla tych, którzy tego naprawdę potrzebują.

Spotykamy się w sobotę! Dekarze i cieśle – Was nie może zabraknąć na II Rodzinnym Pikniku Dekarskim w Fast Parku k/Białegostoku! A zostać członkiem Stowarzyszenia można składając deklarację członkowską na stoisku PSD, lub na adres biuro@dekarzepodlasia.pl, lub w naszej siedzibie przy ul. Reymonta 1A w Białymstoku. Zapraszamy!!!

Więcej
aktualności