Polskie Stowarzyszenie Dekarzy – Oddział w Białymstoku

I po Pikniku!…

I po Pikniku… Adrenalina powoli opada, przychodzi czas na codzienną pracę i na podsumowania.

A więc: serdecznie dziękujemy naszym stałym Firmom Wspierającym Roben, Pruszyński, Nexmar, Ramidrew, Dakea, Solarstag, Punto Pruszyński. Dzięki Waszemu wsparciu nie ograniczyliśmy działalności do biura, ale możemy się rozwijać jako jednostka szkoleniowa z dużym potencjałem.

Dziękujemy wszystkim firmom, które wzięły udział w Pikniku: AC, Ahi Roofing, Blachotrapez, Blachprofil 2, BMI, B.PRO, Budmat, Dakea, Fakro, Hanbud, Pruszyński, System Pruszyński, Roben, Ruukki, Selena, Spax, Velux. Wasz wkład finansowy w imprezę pozwoli nam na zakup m.in. super oprogramowania do prowadzenia szkoleń ciesielskich. Przy okazji podziękowania dla Prezesa ZG PSD P. Bogdana Kalinowskiego za zaangażowanie w zakup komputerów do realizacji tych szkoleń.

Szczególne podziękowania firmom, które przekazały przedmioty do licytacji na rzecz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci oraz wszystkim osobom, które w licytacji wzięły udział. W najbliższym czasie podziękowania od Fundacji Pomóż Im przekaże również Pani Krystyna Skrzycka – Wiceprezes Fundacji.

Więcej
aktualności